درباره‌ی ما

ما عاشق کارمان هستیم

و از طراحی و خلق سرویس‌های جدید لذت می‌بریم

مهم ترین نکته در خلق ایده‌ها و پیاده سازی آن‌ها، لذت بردن از کاری است که انجام می‌گیرد. حل مشکل و یافتن راه حل مهارتی است که به خلاقیت،نوآوری و تجربه تواماً نیاز دارد.

ما به کاری که می‌کنیم ایمان داریم و همین یک دلیل کافی‌ست تا نتیجه زیبا، دلنشین و مورد پسند کاربران باشد.

با طراحان زیادی کار کرده بودم، اما کمتر تیمی همانند بومرنگ اینقدر جدی، دقیق و آن‌تایم بر روی پروژه و ارائه بهترین راهکارها، تلاش کرده بود. دلسوزی مدیر تیم برای نتیجه کار بهتر آنچنان بود که گاهی فکر می‌کردم پروژه مال من نیست و جایمان عوض شده.
– دکتر ناهیدی آذر

خدمات ما

ما سرویس‌های جدید تحت وب و موبایل تولید می‌کنیم. ممکن است پروژه توسط مشتری تعریف شود و یا خودمان ایده‌ای در ذهن داشته و آن را پیاده کنیم.

طراحی و توسعه وب
طراحی هویت بصری
بازطراحی سایت
طراحی رابط کاربری
سئو و بهینه سازی
مشاوره و ارائه راه حل

چرا بومرنگ؟

اگر می‌خواهید یک سایت معمولی، طرحی تکراری، ایده‌ای قدیمی، کم خرج و فوری داشته باشید، ما انتخاب خوبی برایتان نخواهیم بود. اما اگر به خاص بودن اهمیت می‌دهید می‌توانید روی ما حساب کنید. بومرنگ با داشتن تیمی مجرب و خلاق آرزوهای شما را در بهترین شکل ممکن و با استفاده از متدهای روز، به اجرا درمیاورد.

تخصص ما

طراحی فروشگاه‌ محصولات دیجیتال و وب سایت‌‌های دانلود با قابلیت VIP یکی از تخصص‌های ماست که اجرای آن را به بهترین شکل ممکن و با حداکثر بازدهی می‌توانیم تضمین کنیم. دو نمونه موفق وب دیزاین دانلود و کتاب دانلود گواهی بر صحت این ادعاست. اگر به فکر شروع تجارتی پرسود و دائمی هستید، همین امروز با ما تماس بگیرید.

برخی از مشتریان

Untitled-1

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!