طراحی وب سایت‌های دانلود

امروزه یکی از نیازهای اساسی کاربران اینترنت جستجو و مراجعه به سایت‌های دانلودی برای دریافت فایل‌های عمومی و تخصصی آنهاست. وب سایت‌های دانلود بسیاری در کشورمان فعال هستند اما تعداد موفق آن‌ها شاید کمتر از انگشتان دست باشد که رسیدن به این نتیجه نیاز به طراحی آگاهانه و خلق محصولی ویژه و کاربر پسند دارد. ظاهر و رابط کاربری زیبا همراه با هسته‌ی قوی و بهینه سازی شده، می تواند وب سایت شما را به یک نمونه مطرح و موفق بدل سازد.

ما در بومرنگ با استفاده از تجربه سالیان پیش و تکیه بر تکنولوژی‌های روز و درک صحیح از نیاز کاربران اقدام به ایجاد زیرساختی مناسب جهت برپایی وب سایت‌های دانلودی کاربر محور نموده‌ و معتقدیم در این راه بهترین راهکار را ارائه کرده‌ایم.

استفاده از نسخه اریجینال مدیریت محتوای دیتالایف انجین به همراه ماژول‌های اختصاصی جهت تعریف سطوح مختلف از گروه‌های کاربری، مدیریت فایل‌ها و سرورها، قالب اختصاصی با رابط کاربری دلنشین و … باعث شده است تا سایتی با کیفیت بالا راه اندازی شود.

مدیریت کاملا فارسی

مدیریت محتوای کاملا فارسی در هسته و پوسته با پشتیبانی از تاریخ شمسی.

سرور دانلود مجزا

پشتیبانی از سرورهای دانلود خارج از فضای سایت با استفاده از ماژول اختصاصی.

عضویت ویژه VIP

ماژول اختصاصی عضویت ویژه جهت تعریف سطوح کاربری و قابلیت‌های مختلف.

امنیت بالا

امنیت بالا در محافظت از اطلاعات کاربران، فایل‌ها، تصاویر و محتویات سایت.

سایت دانلود عضویت محور

در این روش منبع اصلی درآمد سایت، از طریق جذب عضویت ویژه (VIP) بوده و کاربران عادی فقط به بخش محدودی از سایت و فایل‌ها دسترسی دارند و در صورت تمایل به دسترسی نامحدود می‌توانند با پرداخت حق عضویت‌های دوره‌ای (روزانه – هفتگی – ماهیانه یا سالیانه) عضو ویژه شوند. در این سیستم سرمایه صرف شده برای راه اندازی سایت با سرعت بیشتری قابل بازگشت می‌باشد. نمونه این روش سایت webdesigndl.com است.

سایت دانلود تبلیغات محور

اکثر سایت‌های دانلود مطرح کنونی با این روش کسب درآمد می‌نمایند. در این روش دیگر از کاربر هزینه‌ای بابت عضویت دریافت نمی‌شود ولی در عوض تمام صفحات و جایگاه‌های سایت با بنرهای تبلیغی پوشش داده می‌شوند تا هزینه‌های جاری سایت بدست آید. همچنین می‌توان بصورت ترکیبی اقدام نمود بدین معنی تبلیغات برای کاربران ویژه نمایش داده نشود. نمونه این روش سایت soft98.ir است.

ما در بومرنگ تمام بسترهای لازم جهت راه اندازی و بهره برداری از یک سایت دانلودی را فراهم کرده‌ایم. کافی است شما بعنوان یک وب مستر پروژه را آغاز کنید. در کنارتان خواهیم بود.

تماس با ما و استعلام هزینه‌ها

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!